TOPANKY.SK, raj pre ženy

27.august, 2012

topanky S 90x90 TOPANKY.SK, raj pre ženy

Topánky sú vášňou väčšiny žien, milujú ich stále viac a viac a páni nestíhajú stavať nové botníky pre svoje milované polovičky.

Prečo je to vlastne tak?

Chôdza na vysokých podpätkoch nás núti k sebavedomému vzpriamenému držaniu tela. Hruď sa viac vypne a zadoček sa nadvihne. Dámy potom pôsobia oveľa viac žensky a sexy, čo nepopierateľne vzbudzuje záujem druhého pohlavia. Správne zvolené lodičky dokážu urobiť aj z „šedej myšky“ dokonalú dámu s glancom filmovej star.

„Daj dievčaťu správne topánky a ona môže dobyť svet.“ – Marylin Monroe

topanky TOPANKY.SK, raj pre ženy

O nás

Topanky.sk svojou ponukou ohúria hlavne ženy. Našou filozofiou je sledovať najnovšie svetové trendy v oblasti módy a obuvi, poskytovať našim klientom jedinečný charakter a zaujímavý štýl, to všetko za veľmi dobré ceny. Naše hodnoty sú: vernosť, profesionalita a individuálny prístup k zákazníkom a obchodným partnerom. Ponúkame topánky z Anglicka, Španielska a Austrálie.

Naše modely nájdete na nohách modeliek na rôznych módnych prehliadkach. Náš tím tvoria vyškolení pracovníci, ktorí sú Vám k dispozícii takmer 24-hodín denne, starostlivosť o zákazníkov, včasné vybavenie objednávky, rýchle vykonávanie výmeny tovaru a reklamácii je našou prioritou. Najlepším dôkazom toho je rastúca skupina verných zákazníkov a dodávateľov. Našou víziou je vytvoriť zákaznícky orientovaný obchod, ktorý ponúka svetové značky, unikátny štýl farieb a veľkosti topánok. Milujeme módu a snažíme sa držať krok so svetovými trendmi. Presvedčte sa aj Vy o našich kvalitách a neváhajte u nás nakúpiť.

Váš tím Topanky.sk

Súťaž pre Vás

Tím Topanky.sk si pre Vás pripravil jedinečnú možnosť získať 40 € kupón na nákup na webe www.topanky.sk. Jediné, čo je potrebné pre jeho získanie urobiť je správne zodpovedať na súťažnú otázku: „ V akom prípade je poštovné na nákup na stránke www.topanky.sk zdarma?“ a vložiť sa do rúk šťasteny pri žrebovaní.

(Pomôcka: odpoveď nájdete na našom webe www.topanky.sk )

Odpovědi můžete posílat prostřednictvím následujícího formuláře a to do 30. 9. 2012.

Pre odoslanie odpovede prosím vyplňte následujícíc formulár.

* povinné údaje

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov prostredníctvom ladynet.sk, topanky.sk alebo sprostredkovateľa, za účelom vylosovania súťaže a zasielania informácií o službách ladynet.sk, v rozsahu osobných údajov meno, priezvisko, adresa, e-mail a to na dobu neurčitú. Tento súhlas môže dotknutá osoba odvolať vo ladynet.sk.

 

Linkuj:
  • facebook TOPANKY.SK, raj pre ženy
  • twitter TOPANKY.SK, raj pre ženy
  • linkuj TOPANKY.SK, raj pre ženy
  • vybrali.sme TOPANKY.SK, raj pre ženy

Súvisiace odkazy